Doğael Yapı //

Zemin kaplama sektöründe, alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet vermektedir. Malzeme kalitesi kadar önemli olan diğer bir husus da uygulama kalitesidir. Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirebilmek ve çalışma programındaki titizlik ve temizlik içerisinde yapmak çok önemlidir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız; PVC zemin kaplamaları, laminat parke, lamine parke, homojen ve heterojen yer döşemeleri  alanlarında hizmet vermektedir.

Firmamız için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış ile değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Yapı ve zemin kaplama ürünlerimizin tümü kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

MİSYONUMUZ

Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden; en yeni ürünleri, en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir.

VİZYONUMUZ

Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak; kendi doğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzla istikrar içinde büyüyen bir şirket olarak, uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamaktır.